Pronájem konferenčních prostor, sálů a učeben s velkou kapacitou osob

Jsme Kulturní zařízení města Boskovice a zabýváme se nejen pronájmem konferenčních prostor, sálů a učeben pro plesy, divadelní představení a jiné vícehodinové akce.Pronájmem konferenčních místností, sálů a učeben se zabývá naše kulturní zařízení města Boskovice.

Umožňujeme pronájem různorodých prostor pro plesy, divadelní představení a jiné vícehodinové akce.

Jednou z možností krátkodobého či dlouhodobého pronájmu prostor je reprezentativní zámecký skleník s kapacitou 80 – 240 osob. Také je zde možné propůjčení pódia či velkoplošné projekce včetně WiFi připojení a parkování pro první dvě auta zdarma.

Pro plesy a koncerty si můžete také zamluvit sokolovnu, kde naleznete hlavní sál, modrý a zelený salónek a přísálí s barem. Zde je celková maximální povolená kapacita 600 lidí.

Pro konference, přednášky a jiné vícehodinové akce jistě oceníte možnost pronájmu Kina Boskovice, které disponuje učebnou 1 a 2, zkušebnou, bufetem, kino a videosálem.

Nedílnou součástí našich prostor je také letní kino.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pořádání kulturních akcí v Boskovicích, pronájem prostor pro akce

Pořádání kulturních akcí v Boskovicích, pronájem prostor pro akce

Pořádání kulturních a společenských akcí, koncertů, divadel a besed v Boskovicích, pronájem prostor pro akce realizuje Kulturní zařízení města Boskovice, příspěvková organizace.