Úklidové služby pro firmu i domácnosti zajistíme po celé ČR

High Security s.r.o.

Úklidové služby pro firmu i domácnosti zajistíme po celé ČRZadavatelem microsite je firma High Security s.r.o.Úklidové služby pro firmu i domácnosti zajistíme po celé ČR

Úklid firem, domácnosti a průmyslových hal, čištění auta, mytí oken, venkovní úklid zahrad zajistíme po celé ČR úklidová společnost High Security s.r.o.Sháníte kvalitní a profesionální úklidovou firmu? Nechte čistotu svých nemovitostí na nás. Profesionální pracovníci naší společnosti High Security s.r.o. se postarají o komplexní úklid domácností, firem, kanceláří, průmyslových objektů, nákupních center, ale i o venkovní úklid kolem domu. Zajišťujeme také tzv. výškové úklidy, čistíme fasády, vyčistíme Vám i auto. Tepujeme koberce i sedačky, provádíme parní čištění koupelen, toalet i saun. Dále nabízíme úklid chodníků, péči o zeleň či ošetření květin. Sídlo High Security s.r.o. je v Plzni, úklidové služby včetně likvidace odpadu poskytujeme však po celé ČR. Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme cenovou nabídku s podrobným rozpočtem cen.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ostraha a zabezpečení objektů

Ostraha a zabezpečení objektů

Neriskujte vykradený byt nebo kanceláře a využijte služeb ostrahy a zabezpečení objektů, které nabízí bezpečnostní agentura High Security s.r.o. z Plzně.


Bezpečnostní agentura, ochrana majetku, osob, střežení objektů, ...

Bezpečnostní agentura, ochrana majetku, osob, střežení objektů, ...

Ochranu majetku, ostrahu osob, střežení objektů, firem, skladů, detektivní služby, bezpečnostní služby při společenských shromážděních poskytuje bezpečnostní agentura High Security s.r.o.


Bezpečnostní agentura

Bezpečnostní agentura

Bezpečnostní agentura High Security s.r.o. z Plzně se postará nejen o ochranu Vašeho majetku, bytu, skladu nebo jiných nebytových prostor, ale také o ostrahu osob nebo zajištění detektivních služeb.