Služby SčVK v regionech Ústeckého a Libereckého kraje

Severočeské vodovody a kanalizace a.s. zajišťují komplexní služby v regionech Ústeckého a Libereckého kraje jako dodávka pitné vody, odvod a čištění odpadních vod.Řešíte problém s dodávkou vody či s kanalizací? Potřebujete rozbor pitné nebo odpadní vody? Společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a.s., provozuje vodárenskou a kanalizační infrastrukturu v severních Čechách. Poskytujeme široké spektrum kvalitních služeb spočívajících ve výrobě a dodávce pitné vody, odvádění a čištění odpadních vod, v opravách a čištění kanalizací, revizích, vyvážení a likvidaci tekutých odpadů. Provozujeme také silniční motorovou dopravu, montáž měřidel vody a montáže a opravy elektrických zařízení. Zajišťujeme poradenství ve vodohospodářské činnosti i investorsko-inženýrskou činnost. Jsme certifikováni systémem ISO 9001, 14001, 50001 a OHSAS 18001.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Plánované výluky a havárie vodovodů a kanalizací – aktuální informace

Plánované výluky a havárie vodovodů a kanalizací – aktuální informace

Mapu a aktuální přehled o plánovaných výlukách a neočekávaných haváriích vodovodů a kanalizací přináší na svých stránkách Severočeské vodovody a kanalizace.


Severočeské vodovody a kanalizace pro Ústecký, Liberecký a Středočeský ...

Severočeské vodovody a kanalizace pro Ústecký, Liberecký a Středočeský ...

Zákaznická a havarijní linka Severočeských vodovodů a kanalizací 840 111 111, 601267267 funguje pro dotazy a nahlášení poruch v oblastech Ústeckého, Libereckého a Středočeského kraje.