Microsite byla vložena dne:12.11.2019
ID microsite: 152410, počet zhlédnutí:  81
Zadavatelem microsite je firma

BOHEMIA CARGO s.r.o.

Kamionová, námořní a letecká přeprava, spolehlivé logistické služby, nákladní doprava

Spolehlivého dopravce se stabilním týmem pracovníků naleznete u společnosti BOHEMIA CARGO s.r.o., jež sídlí na adrese Děčín XII – Vilsnice. Doručíme Vaše zboží do celého světa.

Kamionová, námořní a letecká přeprava zbožíSpolehlivé logistické služby i nákladní dopravaCelovozová i dokládková přeprava, sběrné služby, Děčín

Přepravu jedné palety či několikatunové zásilky zajišťuje společnost BOHEMIA CARGO s.r.o. z Děčína XII – Vilsnice.

Specializujeme se na nákladní, kamionovou, leteckou i námořní přepravu zásilek různých velikostí. Pro každý způsob dopravy máme vyškolený tým pracovníků, jež dopraví danou zásilku kamkoli v rámci Evropy i celého světa. Poskytujeme kompletní logistické služby od celovozové přepravy až po tu dokládkovou. Využít můžete také našich sběrných služeb, kdy jsme pro Vás připravili hned několik partnerských dep, jež ušetří nejen čas, ale především náklady za přepravu daného zboží. Součástí dopravy je vždy pojištění a zajištění nutných celních formalit.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Logistika Ústí nad Labem – komplexní služby pro přepravu Vašich zásilek

Logistika Ústí nad Labem – komplexní služby pro přepravu Vašich zásilek

Komplexní logistické služby pro zákazníky z Ústí nad Labem a okolí od BOHEMIA CARGO s.r.o. zajistí včasnou a spolehlivou přepravu Vašich zásilek na místo určení po celém světě.

BOHEMIA CARGO s.r.o.