Zadavatelem microsite je firma OLTECH s.r.o. Hifi SafírHifi reproduktory, zesilovače - značková audiotechnika Bowers Wilkins, McIntosh, Denon, Marantz

Pro vytvoření zvukové atmosféry živého koncertu nebo kina u vás doma prodává Hifi Safír v Olomouci značkovou audiotechniku, hifi reproduktory Bowers Wilkins, zesilovače McIntosh, Denon, Marantz.Hledáte specialisty na audio a video? Obraťte se na firmu Hifi Safír c Olomouci, která je specialistou v dodávkách techniky pro zpracování zvuku a obrazu. Prodáváme značkovou audiotechniku, hifi reproduktory Bowers Wilkins, zesilovače McIntosh, Denon, Marantz, Yamaha a další.

Nabízíme kvalifikovaný prodej, odborné poradenství i servisní služby v oblasti zpracování zvuku. Pomůžeme vám zrealizovat vaše vize a nápady.

Značková audiotechnika:
- reprosoustavy, reproduktory - Bowers & Wilkins, Dynaudio, Monitor Audio, POLK AUDIO, TANNOY, Wharfedale, Bose, JBL
- zesilovače – Audiolab, Audionet, Cambridge Audio, Chord, DENON, Marantz, McIntosh, Pioneer, Rotel, Yamaha

Zajistíme prodej, poradenství, prezentace, projekční činnost, systémovou integraci, instalace, pronájem techniky i pozáruční servis. Zabýváme se i domovními instalacemi audio či video.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Návrh, odborná instalace a nastavení domácí hifi, AV aparatury Denon, ...

Návrh, odborná instalace a nastavení domácí hifi, AV aparatury Denon, ...

Návrh, odbornou instalaci a nastavení domácí hifi a AV aparatury a techniky značek Denon, Marantz, Yamaha, McIntosh pro vás zajistí firmy OLTECH s.r.o. Hifi Safír se sídlem v Olomouci.


Řešení hifi multiroom systémů Heos, Bluesound, Formation Music - hudba ...

Řešení hifi multiroom systémů Heos, Bluesound, Formation Music - hudba ...

Multiroomové systémy umožňují poslouchat v každé místnosti jinou hudbu. Řešení hifi multiroom systémů Heos, Bluesound, Formation Music pro Olomouc i Prostějov zajišťuje firma Hifi Safír.


Prodej gramofonů Pro-Ject, Rega, Denon včetně montáže přenosek - ...

Prodej gramofonů Pro-Ject, Rega, Denon včetně montáže přenosek - ...

Gramofony Pro-Ject, Rega, Denon, předzesilovače, zdroje a příslušenství včetně montáže přenosek pro zkušené hudebníky z Přerova i Prostějova zajistí firma Hifi Safír se sídlem v Olomouci.