Zadavatelem microsite je firma BETONPANELY.cz Ing. Bořek MarekStavba myček pro auta, mycí boxy z Beton panelů 5 v 1

Stavba myček pro auta, bezkontaktní mycí boxy za použití BETON PANELŮ 5 v 1, kvalita, bezpečnost, přesnost, rychlost, projektová dokumentace, poradenství poskytuje BETONPANELY.cz.Plánujete výstavbu nové myčky pro automobily? Zajisté chcete mít vše provedeno rychle a v nejlepší kvalitě. V tomto případě Vám pomůže naše společnost BETONPANELY.cz, sídlící v Jihočeském kraji, která má více jak 20 let zkušeností.
Specializujeme se na stavbu myček pro auta po celé České republice. Při výstavbě bezkontaktních mycích center používáme námi zhotovené BETON PANELY 5 v 1, které jsou bezpečné a přesné. Zhotovíme Vám myčku se 2-10 boxy, v rozměrech jednotlivých boxu šířky 4, 7-5, 1 m a délky 6, 5-6, 8 m. vrchní stavební konstrukce je vždy připevněna chemickými kotvami. Pro dokonalé zhotovení je potřeba mít i projektovou dokumentaci. Vzorovou PD a odbornou pomoc Vám na požádání poskytneme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Podlahy pro samoobslužné bezkontaktní mycí boxy, betonpanely

Podlahy pro samoobslužné bezkontaktní mycí boxy, betonpanely

Firma BETONPANELY.cz jako první výrobce v ČR nabízí bezpečný a jednoduchý systém prefabrikovaných BETON PANELŮ 5 v 1 pro samoobslužné bezkontaktní mycí boxy.


Betonové panely pro bezkontaktní mycí centra a samoobslužné mycí boxy

Betonové panely pro bezkontaktní mycí centra a samoobslužné mycí boxy

Betonové panely pro bezkontaktní mycí centra, prefabrikátové systémy BETON PANEL 5 v 1 na podlahy samoobslužných bezkontaktních mycích boxů vyrábí BETONPANELY.cz.
>
>
>