Firemní akce v Lednici, Svatomartinské hody - listopad 2019

Akce v Lednici v listopadu 2019, husí hody na svatého Martina, posezení u cimbálu, předvánoční jarmark či firemní degustace vín pořádá VINAŘSTVÍ VALTICKÉ PODZEMÍ s.r.o.Chcete si v listopadu 2019 někam vyrazit a ochutnat skvělé jídlo snoubené s dobrým vínem? Tak zavítejte do Lednice do VINAŘSTVÍ VALTICKÉ PODZEMÍ s.r.o., které se nachází na jižní Moravě.

Měsíc listopad je významný díky Svatomartinským slavnostem a Husím hodům. Pečenou husu se zelím a knedlíkem doplní první svatomartinské víno.
23.11.2019 si přijďte poslechnou cimbálovou muziku, která zakončuje sezónu ve Valtickém podzemí.
Pořádáme také adventní jarmark, kde se naladíte na předvánoční atmosféru a můžete si zakoupit řemeslné výrobky.

U nás v tento čas můžete uspořádat i firemní akci spolu s komentovanou prohlídkou labyrintu moravských vinných sklepů, degustací, pohoštění a jiným doprovodným programem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Firemní vína jako dárek z vinařské oblasti Lednicko-valtického areálu

Firemní vína jako dárek z vinařské oblasti Lednicko-valtického areálu

Víno jako dárek pro firemní partnery či spolupracovníky od společnosti VINAŘSTVÍ VALTICKÉ PODZEMÍ s.r.o. Kvalitní moravská odrůdová vína, etikety s Vaším logem či přáním.


Vinohrady a vinice s historií a tradicí – ochutnávky pro skupiny i ...

Vinohrady a vinice s historií a tradicí – ochutnávky pro skupiny i ...

VINAŘSTVÍ VALTICKÉ PODZEMÍ s.r.o. nabízí skupinám i jednotlivcům exklusivní ochutnávky vína z místních vinic s několikasetletou tradicí a prohlídky historických vinných sklepů.