Microsite byla vložena dne:06.11.2019
ID microsite: 152362, počet zhlédnutí:  11
Zadavatelem microsite je firma

ProSpon spol.s r.o.

Nástroje a implantáty pro ortopedii, chirurgii a traumatologii, výroba

ProSpon spol.s r.o. je česká firma z Kladna zabývající se vývojem, výrobou zevních i vnitřních fixátorů pro oblast zdravotnictví. Zaměřujeme se na implantáty a náhrady lidských kloubů i částí kostí.

Nástroje a implantáty pro ortopedii, chirurgii a traumatologiiČeská výroba a distribuce kloubních náhrad, KladnoEndoprotézy ramenního i kyčelního kloubu

Kvalitní a spolehlivé kloubní náhrady vyrábí a dodává společnost
ProSpon spol.s r.o. z Kladna.

Naší hlavní činností je vývoj, výroba a distribuce nástrojů a implantátů pro nejrůznější oblasti zdravotnictví, jako je ortopedie, chirurgie, traumatologie a další. Zaměřujeme se na výrobu zevních a vnitřních fixátorů, endoprotéz ramenního i kyčelního kloubu a další nástroje pro onkologické náhrady všech lidských kloubů a částí kostí. Neustále pracujeme na inovaci našich výrobků, aktivně se věnujeme výzkumu a vývoji, abychom našim klientům dodali produkty té nejvyšší kvality. V současnosti jsme držiteli několika odborných certifikátů a naše zboží dodáváme do zemí EU i celého světa.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Implantáty a nástroje pro ortopedii, traumatologii a chirurgii

Implantáty a nástroje pro ortopedii, traumatologii a chirurgii

Společnost ProSpon spol. s r.o. se zabývá vývojem, výrobou a distribucí implantátů a nástrojů pro: - ortopedii - traumatologii - chirurgii. V současnosti nabízíme i nástroje a implantáty na: - rekonstrukci předniho zkříženého vazu - spinální fixátory - onkologické náhrady všech velkých kloubů - endoprotézy ramenního kloubu Sosna. ...

ProSpon spol.s r.o.
Zdravotnická technika eshop

Zdravotnická technika eshop

Společnost ProSpon spol.s r.o.vyrábí: - chirurgické nástroje a implantáty - onkologické endoprotézy (tumoral) alloplasty a další. Na trh dodáváme tyto produkty: - aloplastika - externí a páteřní fixatéry (spinal fixators) - interferenční šroubky (ACL reconstruction) a další. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.

ProSpon spol.s r.o.