Microsite byla vložena dne:06.11.2019
ID microsite: 152360, počet zhlédnutí:  6
Zadavatelem microsite je firma

CD-JAS s.r.o.

Komplexní celní služby, celní deklarace, Intrastat, odborné poradenství, Hradec Králové

Veškeré služby v oblasti celní problematiky poskytuje firma CD-JAS s.r.o. sídlící v Hradci Králové - Slezské Předměstí. Zajišťujeme veškeré činnosti týkající se celního řízení i odbavení zásilek.

Komplexní celní služby, vystavování dokladů i celních dokumentůCelní deklarace, vedení statistické evidence Intrastat, Hradec KrálovéOdborné poradenství na poli celní agendy, CD-JAS s.r.o.

Specialisty na celní oblast naleznete u společnosti CD-JAS s.r.o. v Hradci Králové - Slezské Předměstí.

Zajišťujeme komplexní celní služby počínaje celním odbavením zásilek až po vyřízení nutných certifikátů, dovozních záznamů a jiných případů. Zaměřujeme se především na činnosti týkající se celního řízení a celní deklarace, jako je zastupování klientů v celním řízení, vystavování dokladů, celních dokumentů či potvrzení o dovozu a vývozu zboží. V rámci našich služeb zajišťujeme kompletní vedení statistické evidence INTRASTAT, která je pro všechny státy EU povinná. Máme bohaté zkušenosti na poli celní agendy, proto Vám ochotně poradíme s běžnými problémy i složitějšími záležitostmi.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Celní deklarace Hradec Králové

Celní deklarace Hradec Králové

Celní deklarace Hradec Králové probíhá v systému Intrastat. Celní deklarace spolehlivě sleduje pohyb zboží mezi státy EU. Zastupujeme klienty nejen z Hradce Králové. Služby celní deklarace nabízíme v rámci Královéhradeckého kraje, celé ČR a zemím EU. Naše společnost CD - JAS s.r.o. působí nedaleko celního oddělení Hradec Králové ve vlastním ...

CD-JAS s.r.o.