Microsite byla vložena dne:06.11.2019
ID microsite: 152357, počet zhlédnutí:  104
Zadavatelem microsite je firma

FSP projekční kancelář s.r.o.

Kompletní projektová činnost v pozemním stavitelství, inženýrská činnost, studie, Praha

Projektování stavebních objektů zajišťuje firma FSP projekční kancelář s.r.o. z Prahy 5 Smíchov. Vypracujeme potřebné studie, dokumentaci a zařídíme autorský i technický dozor.

Kompletní projektová činnost v pozemním stavitelstvíProfesionální služby v oblasti pozemních staveb, FSP projekční kancelář s.r.o.Autorský i technický dozor, inženýrská činnost, Praha Smíchov

Profesionální služby v oblasti pozemních staveb poskytuje dynamická společnost FSP projekční kancelář s.r.o. sídlící na Praze 5 Smíchov.

Zajišťujeme kompletní projektovou činnost v pozemním stavitelství pro účely staveb rodinných domů, průmyslových hal, občanských i komerčních budov. Vyřídíme veškerou projektovou dokumentaci, postaráme se o územní rozhodnutí, pomůžeme s výběrem dodavatele a dohlédneme na skutečné provedení stavby. Současně zařídíme autorský a technický dozor, který zajistí hladký průběh stavby. Využít můžete i našich inženýrských činností, v rámci kterých Vám zařídíme nutná stavební povolení i ohlášení stavby na patřičných úřadech.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY