Výkup starého vozu, bouraného auta, autovraku - zajistíme odtah

AUTOVRAK Zlín Ing. Habrovanská Michaela

Výkup starého vozu, bouraného auta, autovraku - zajistíme odtahZadavatelem microsite je firma AUTOVRAK Zlín Ing. Habrovanská MichaelaVýkup starého vozu, bouraného auta, autovraku - zajistíme odtah

Společnost Autovrak Zlín provádí výkup starých vozidel v hotovosti. Kontaktujte nás a domluvíme se na ceně starého vozu, bouraného auta i autovraku. Platíme v hotovosti. Odtah zajistíme po celé ČR.I autovrak nebo starý vůz, který by měl problém projít technickou kontrolou má svoji cenu. Možná Vás to překvapí, ale můžete si dohodnout výkup starého vozu i autovraku a místo poplatků naopak získat zajímavou sumu za Váš vůz a to se vyplatí !

Kontaktujte naši společnost Autovrak Zlín - působíme převážně v lokalitě Zlínský kraj, ale zajistíme odtah v rámci celé ČR.

Přijedeme - stanovíme cenu za Vaše staré auto.
Při převzetí také vystavíme protokol o likvidaci vozu, kterou následně provedeme u nás.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ekologická likvidace autovraků a odtah vraků, nepojízdných, bouraných ...

Ekologická likvidace autovraků a odtah vraků, nepojízdných, bouraných ...

Společnost AUTOVRAK Zlín zajišťuje ekologické likvidace autovraků pro klientelu z okolí Zlína, Uherského Hradiště i Uherského Brodu. Odtah vraků a nepojízdných vozidel provádíme v rámci celé ČR.


Prodej použitých autodílů, náhradních dílů na všechny typy aut

Prodej použitých autodílů, náhradních dílů na všechny typy aut

Společnost AUTOVRAK Zlín se zabývá i výkupem starých vozidel a s tím souvisí prodej použitých autodílů - náhradních dílů na všechny typy aut. Najdete nás v Bohuslavicích nedaleko Uherského Hradiště.