Microsite byla vložena dne:03.11.2019
ID microsite: 152334, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

IZOTECH MORAVIA, spol. s r.o.

Ploché a šikmé střechy, výstavba a rekonstrukce, Olomouc

Ploché a šikmé střechy, komplexní řešení pro nové střechy i rekonstrukci, vazníky, krovy, dodávku řeziva realizuje IZOTECH MORAVIA, spol. s r.o., Olomouc.

IZOTECH MORAVIA, spol. s r.o., realizace šikmých střech, stavba a rekonstrukceIZOTECH MORAVIA, spol. s r.o., výstavba vazníkových střech, dodávka materiáluIZOTECH MORAVIA, spol. s r.o., ploché střechy pro každou budovu, klempířské práce

Stavíte či rekonstruujete dům? Specializovaná stavební společnost IZOTECH MORAVIA, spol. s r.o. Vám nabízí komplexní řešení nejen pro nové střechy, ale i v případě rekonstrukce střechy.
Realizujeme ploché a šikmé střechy, dřevěné vazníky, krovy spolu s dodávkou řeziva, klempířské práce.
Naše dlouholeté zkušenosti v oboru, výborné technické zázemí, špičkoví řemeslníci i technici a také vynikající kvalita produktů jsou zárukou bezproblémové střechy, která Vám vydrží desítky let. Najdete nás na centrále v Olomouci-Kožušanech nebo na pobočce v Rožnově pod Radhoštěm, naši činnost ale provádíme po celé ČR. Nabízíme komplexní poradenské služby při návrhu vaší střechy od zaměření, přes projekt až po realizaci. Nezapomínáme na to, že kvalita provedení a materiálu střechy, výrazně ovlivňuje provozní spolehlivost a vzhled celého domu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY