Microsite byla vložena dne:03.11.2019
ID microsite: 152333, počet zhlédnutí:  99
Zadavatelem microsite je firma

Meyer Logistik s.r.o.

Logistická společnost, zahraniční přeprava potravinářského zboží chladícími vozy

Tuzemská a zahraniční přepravu potravinářského zboží chladícími vozy, nákladní dopravu spotřebního zboží realizuje logistická společnost Meyer Logistik s.r.o., okres Praha-východ.

Meyer Logistik s.r.o., vnitrostátní a mezinárodní přeprava spotřebního zbožíMeyer Logistik s.r.o., přeprava potravin chladícími vozy, mraženého materiáluMeyer Logistik s.r.o., logistika na míru, nákladní doprava potravin

Potřebujete rychlou a spolehlivou přepravu zboží? Naše firma Meyer Logistik s.r.o. se specializuje na přepravu potravin a spotřebního zboží nejen v ČR, ale i v celé Evropě. Základem naší činnosti je vysoce moderní vozový park, který se skládá z více než 1200 nákladních automobilů různých kategorií, dokonalá logistika a výborně vyškolený personál. To vše nám umožňuje distribuovat ryby, maso, zeleninu, mléčné výrobky i mražené zboží v nejlepší kvalitě a tyto potraviny tak zůstávají vždy čerstvé.
Jako specialisté na silniční dopravu vám nabízíme logistické řešení přímo na míru. Veškeré vaše požadavky s vámi rádi probereme na naší pobočce, která se nachází v obci Jirny východně od Prahy.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY