Microsite byla vložena dne:03.11.2019
ID microsite: 152332, počet zhlédnutí:  11
Zadavatelem microsite je firma

Česká mailingová společnost, s.r.o. ČMS

Reklamní a marketingový direct mail, grafické studio, Praha

Reklamní a marketingový direct mail, návrh, tisk, kompletace, balení a rozeslání zásilek realizuje grafické studio Česká mailingová společnost, s.r.o., Praha.

Česká mailingová společnost, s.r.o., návrh a tisk propagačních materiálů, katalogůČeská mailingová společnost, s.r.o., grafické studio, oslovení zákazníků pomocí přímého marketinguČMS, Praha, reklamní a marketingový direct mail

Chcete své klienty či potencionální zákazníky oslovit pomocí přímého marketingu? V této oblasti je jedničkou na trhu naše společnost Česká mailingová společnost, s.r.o. ČMS, Praha, která zpracovává dvacet procent obchodních psaní se specializací na reklamní a marketingový direct mail.
Individuální řešení přímo na míru s odbornou a technickou pomocí. V grafickém studiu navrhneme například firemní tiskovinu, leták či propagační dopis. Dále vytiskneme a pošleme i katalogy, složenky, brožury i ceníky. Široké portfolio našich služeb obsahuje kompletaci zásilek, obálkování, fóliování a zpracování soutěžních kupónů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY