Zadavatelem microsite je firma LOGIT, s.r.o.Zpracování BCF příze z polyamidu, PA vláken pro výrobu koberců

Zpracování BCF příze z polyamidu, polyamidových PA vláken pro výrobu koberců, závěsů, oděvů, motorových komponentů či umělých trávníků realizuje LOGIT, s.r.o.Vyrábíte koberce či umělé povrchy pro sportoviště a potřebujete kvalitního dodavatele PA vláken? Naše společnost Logit s.r.o. se zabývá zpracováním polyamidových vláken již 20 let. Polyamid je nejpoužívanější a nejodolnější materiál při výrobě kobercového vlákna a z tohoto důvodu se specializujeme na zpracování BCF přízí z polyamidu 6 a 6.6 se značkou Radifloor®.
Najdete nás v severozápadních Čechách ve městě Podbořany a jsme součástí italského chemického koncernu RadiciGroup, jejíž produkty jsou využívány např. pro vybavení interiérů (závěsy, potahové materiály), výrobu oděvů (obleky, spodní prádlo, plavky), automobilový sektor (interiéry, motorové komponenty) nebo pro výrobu umělých trávníků pro sportovní a rekreační zařízení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zpracování polyamidu, umělých vláken pro průmyslová odvětví

Zpracování polyamidu, umělých vláken pro průmyslová odvětví

Zpracování polyamidu, umělých, syntetických vláken a technopolymerů pro textilní a automobilový průmysl, výrobu koberců a rohoží realizuje LOGIT, s.r.o., Podbořany – Hlubany.


Umělá vlákna pro výrobu koberců a rohoží, kobercové příze a vlákna

Umělá vlákna pro výrobu koberců a rohoží, kobercové příze a vlákna

Umělá textilní vlákna pro výrobu koberců a rohoží, kobercové příze, polyamidová a polypropylenová vlákna Vám vyrobí společnost Logit s.r.o., Podbořany.