Zadavatelem microsite je firma Maxin PRAGUE s.r.o.Přínosy moderního team buildingu pro firmy

Hledáte team building, který bude pro Vaši firmu skutečně přínosem? Společnost Catalyst Czech republic Vám navrhne konkrétní hru pro konkrétní tým, zaměřenou na konkrétní cíle.Společnost Catalyst Czech Republic Vám nabídne více než 80 teambuildingových programů, každý určený k rozvoji specifických dovedností.

V jakých oblastech můžete přínosy moderního team buildingu očekávat?
Kvalitní team building pomůže účastníkům vzájemně se poznat, utužit své vztahy a naučí, jak lépe řešit krizové situace. Zlepší se také schopnosti vést lidi. Účastníci si díky hře lépe uvědomí své týmové role a zlepší se jejich týmové myšlení a povědomí o týmové strategii a prioritách.
Zlepšení týmové spolupráce a komunikace mezi členy týmu má vždy okamžitý a přímý dopad na výsledky Vaší firmy, stejně jako se k lepšímu změní také atmosféra na pracovišti.

Pokud chcete vybudovat opravdu silný team, nestačí se pouze zúčastnit, ale je důležité se zapojit. Odborníci ze společnosti Catalyst Czech Republic mají dlouholeté zkušenosti s pochopením psychologie skupiny, se kterou se pracují. V případě zájmu připraví moderní team buildingový program na míru Vašim potřebám, který bude Vaše zaměstnance bavit a následně bude pro ně i Vaši společnost skutečným přínosem!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vzdělávací programy Catalyst teambuilding přináší zábavná školení hrou ...

Vzdělávací programy Catalyst teambuilding přináší zábavná školení hrou ...

Chcete, aby se Vaši zaměstnanci nebo kolegové těšili na povinná školení? Vzdělávací programy pro týmy hrou a obohacení Vašich školení zábavou zajistí Catalyst teambuilding.