Asfaltování a pokládka živice strojní i ruční - ceník

Celoplošnou pokládku živice pomocí pásových i malých chodníkových finišerů i ruční pokládku asfaltu při lokálních opravách zajišťuje za skvělé ceny společnost POZKOM s.r.o. z Prahy.Potřebujete opravit asfaltovou vozovku či chodník nebo jejich úplnou rekonstrukci? Obraťte se na společnost POZKOM s.r.o. z Prahy, která je v této oblasti specialistou a asfaltování realizuje za skvělé ceny.

Zajistí Vám pokládku živice celoplošně vybraným finišerem dle šíře vozovky. Lokální opravy realizuje ruční pokládkou asfaltu.
Samozřejmostí je zajištění všech přípravných prací před pokládkou živice tj. bourání i frézování asfaltu, řezání asfaltových krytů, hutnění podkladních vrstev.
Kvalitní spojovací postřiky jsou zárukou spojení starých a nových vrstev živic, spáry se ošetřují horkou komůrkovou asfaltovou zálivkou nebo speciální asfaltovou zálivkou za studena.

Orientační ceník jednotlivých prací najdete přímo na webových stránkách firmy. Závaznou cenovou kalkulaci Vám společnost POZKOM zpracuje individuálně, na základě prohlídky místa stavby.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Opravy asfaltových vozovek - individuální přístup ke každé zakázce

Opravy asfaltových vozovek - individuální přístup ke každé zakázce

Opravy vozovek a asfaltování povrchů pozemních komunikací realizuje společnost POZKOM, s.r.o. se sídlem v Praze. Ke každé zakázce přistupuje zcela individuálně s ohledem na potřeby zadavatele.


Opravy a rekonstrukce pozemních komunikací Praha

Opravy a rekonstrukce pozemních komunikací Praha

Rekonstrukce pozemních komunikací a opravy výtluků tradičními metodami realizuje firma POZKOM, s.r.o. se sídlem v Praze.