Zadavatelem microsite je firma TOPSCHODY s.r.o. Odborný závod PORTASNové vstupní, interiérové dveře a zárubně Porta Doors v nejvyšší kvalitě

Společnost TOPSCHODY s.r.o. Zlín dodává nové vstupní i interiérové dveře a zárubně Porta Doors. Jde o produkty nejvyšší kvality. Zakázky přijímáme především v lokalitě Zlínský, Olomoucký kraj.Pokud vybíráte nové vstupní či interiérové dveře a patříte mezi náročnější zákazníky, překvapí Vás dveře a zárubně Porta Doors, které vynikají kvalitou i širokým výběrem dekorů a provedení.

V lokalitě Zlínský, Olomoucký kraj je dodavatelem společnost TOPSCHODY s.r.o. Zlín. Vybrané komplety dveře včetně zárubně pořídíte aktuálně s výraznou slevou.

Kdo zvolí PORTA DOORS - dostane nejvyšší kvalitu.
Dodáváme:
- vnitřní dveře lakované, rámové a deskové v syntetickém povrchu, s přírodní dýhou
- interiérové skládací a posuvné dveře
- bezpečnostní vstupní dveře vnitřní i venkovní
- kovové technické dveře - protipožární, akustické
- nové dřevěné či kovové zárubně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Systém TOPSTEP zábradlí a obklady schodů, schodišť - laminátové, ...

Systém TOPSTEP zábradlí a obklady schodů, schodišť - laminátové, ...

Společnost TOPSCHODY s.r.o. dodává v regionu Zlínský, Olomoucký kraj schodišťový systém TOPSTEP - jde o obklady schodů, lze vhodně zvolit i zábradlí. Vhodný pro novostavby i při rekonstrukci.


Renovace dveří, zárubní do 24 hodin - nový vzhled pro starší dveře a ...

Renovace dveří, zárubní do 24 hodin - nový vzhled pro starší dveře a ...

Společnost TOPSCHODY s.r.o. provádí renovace dveří a zárubní. Odborný závod PORTAS Zlín zakázky realizuje do 24 hodin. Starší dveře a zárubně snadno dostanou nový vzhled.