Zadavatelem microsite je firma HENGSTBERGER s.r.o.Vnitrostátní a mezinárodní přeprava dřeva, logistika pro široký dřevařský průmysl

Přepravu dřeva pro tuzemsko i zahraničí poskytuje společnost
HENGSTBERGER s.r.o. sídlící v obci Hamr na Třeboňsku. Jsme spolehliví dopravci dřeva s vlastní dílnou i mobilním servisem.Přepravu dřeva moderními vozidly zajistí společnost HENGSTBERGER s.r.o. z obce Hamr na Třeboňsku.

Specializujeme se na vnitrostátní a mezinárodní přepravu dřeva pro největší subjekty nacházející se na poli českého i zahraničního dřevařského průmyslu. Našim klientům garantujeme rychlé dodání, dodržení smluveného odbytu včetně plateb. Díky našim bohatým zkušenostem si hravě poradíme v jakékoli oblasti logistiky dřevařského odvětví. Přepravu dřeva zajišťujeme pomocí nejnovějších nákladních vozidel, která jsou pravidelně servisovaná a přizpůsobená pro přepravu dřevěné hmoty. Pro hladší průběh přepravy navíc disponujeme vlastní opravárenskou dílnou i mobilním servisem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Přeprava dřeva moderními nákladními vozy Hamr, nákladní speciály na ...

Přeprava dřeva moderními nákladními vozy Hamr, nákladní speciály na ...

Přeprava dřeva moderními nákladními vozy Hamr, nákladní speciály na přepravu dřevní hmoty, vnitrostátní a mezinárodní přeprava dřeva.