Microsite byla vložena dne:20.10.2019
ID microsite: 152184, počet zhlédnutí:  17
Zadavatelem microsite je firma

Lékárna U Aeskulapa PharmDr. František Stáně

Lékárna Lovosice, součást evropské sítě nezávislých lékárníků, odborné poradenství

Lékárenské služby na špičkové úrovni zajišťuje firma Lékárna U Aeskulapa PharmDr. František Stáně nacházející se v obci Lovosice v severních Čechách. Kvalitní produkty za rozumnou cenu.

Lékárna Lovosice s širokým lékárenským sortimentemEvropská síť nezávislých lékárníků, péče o zdraví pacientůPoradenství v oblastech kouření, cukrovky, krevního tlaku i snižování nadváhy

O zdraví pacientů pečuje evropská síť nezávislých lékárníků, jež pracuje u firmy Lékárna U Aeskulapa PharmDr. František Stáně Lovosice.

Poskytujeme špičkové lékárenské služby s cílem maximálně uspokojit přání našich zákazníků, ať už se jedná o odborné poradenství či individuální podporu. Pomůžeme Vám v případě akutních i dlouhodobých zdravotních potíží a doporučíme vždy ten nejlepší preparát šitý přímo na míru Vašim potřebám. Disponujeme širokým sortimentem produktů za velmi rozumné ceny. Kromě standardního lékárenského zboží zajišťujeme řadu doplňkových služeb týkající se odvykání kouření, cukrovky, krevního tlaku i snižování nadváhy. Naši vysoce kvalifikovaní a ochotní lékárníci jsou vždy na dosah, aby se postarali o zdraví Vaše i celé Vaší rodiny.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Lékárny
Maloobchod, Služby
, Léky a léčiva
Maloobchod