Zadavatelem microsite je firma KRUMPHOLZ kované nářadíŠpičkové kované nářadí KRUMPHOLZ – srpy pro praváky i leváky, rýče, vidle

Srpy pro praváky i leváky, rýče, vidle, lopaty a jiné prodává společnost Chlebiš s.r.o. z Hlučína, která je výhradním dovozcem špičkového kovaného nářadí německé značky KRUMPHOLZ.Výhradním dovozcem pro špičkové kované nářadí německé značky KRUMPHOLZ s dlouholetou tradicí výroby je společnost Chlebiš s.r.o. z Hlučína.

Zahradní, lesní a pracovní nářadí KRUMPHOLZ prodáváme formou kamenného či internetového obchodu převážně pro zákazníky z Ostravy a Opavy.

Naleznete u nás například:

Srpy:

- pro praváky i leváky, které máme jako jedni z mála

Rýče :

- klasické, srdcové, drážkovací
- JUNIOR ( rovné, špičaté), holandské formy
- dámské (úzké, špičaté, se širším nášlapem )
- ELKE, na kořeny rostlin, odlehčené zubaté
- anglický typ ( úzké, s nášlapem, špičaté úzké )
- sázecí ( špičaté, žraločí zub )

Vidle :

- 2, 3 nebo 4 zubé
- na koňský hnůj, rycí
- na štěrk


Také u nás naleznete sekery, kalače, sekeromotyky, lopaty, krumpáče, kopáče, hrábě, motyky, kypřiče, lopaty, sazeče, plevače, mačety, BONSAI hrabičky, násady, kožené ochrany ostří a jiné speciální nářadí včetně záruky profesionálního servisu.

Hledáte-li nářadí, které vám vydrží po generace, neváhejte nás kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ručně kované nářadí Krumpholz - sekery, mačety, kalače

Ručně kované nářadí Krumpholz - sekery, mačety, kalače

Společnost CHLEBIŠ s.r.o. je výhradním dovozcem ručně kovaného nářadí KRUMPHOLZ, ke kterému nabízíme také kvalitní servis. V sortimentu naleznete sekery, mačety, kalače a mnohem víc.