Špičkové kované nářadí KRUMPHOLZ – srpy pro praváky i leváky, rýče, vidle

Srpy pro praváky i leváky, rýče, vidle, lopaty a jiné prodává společnost Chlebiš s.r.o. z Hlučína, která je výhradním dovozcem špičkového kovaného nářadí německé značky KRUMPHOLZ.


Srpy pro praváky i leváky Hlučín
Výhradním dovozcem pro špičkové kované nářadí německé značky KRUMPHOLZ s dlouholetou tradicí výroby je společnost Chlebiš s.r.o. z Hlučína.
Zahradní, lesní a pracovní nářadí KRUMPHOLZ prodáváme formou kamenného či internetového obchodu převážně pro zákazníky z Ostravy a Opavy.

Dodáváme srpy pro praváky i leváky, které máme jako jedni z mála. Dále rýče klasické, srdcové, drážkovací, JUNIOR (rovné, špičaté), holandské formy, dámské (úzké, špičaté, se širším nášlapem), ELKE, na kořeny rostlin, odlehčené zubaté, anglický typ (úzké, s nášlapem, špičaté úzké), sázecí (špičaté, žraločí zub).

Skladem máme také vidle 2, 3 nebo 4 zubé, na koňský hnůj, rycí a na štěrk. Také u nás naleznete sekery, kalače, sekeromotyky, lopaty, krumpáče, kopáče, hrábě, motyky, kypřiče, lopaty, sazeče, plevače, mačety, BONSAI hrabičky, násady, kožené ochrany ostří a jiné speciální nářadí včetně záruky profesionálního servisu.

Hledáte-li nářadí, které vám vydrží po generace, neváhejte nás kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Kleště, štípací klíny, odkorňovače a sapiny Krumpholz - odolné nářadí pro lesní práce

Kleště, štípací klíny, odkorňovače a sapiny Krumpholz - odolné nářadí pro lesní práce
Odolné nářadí německé výroby Krumpholz dodává v Ostravě, Opavě společnost Chlebiš s.r.o. z Hlučína. Prodáváme různé štípací klíny, mačety, sapiny a kleště pro dřevorubecké a lesnické práce.

Ručně kované nářadí Krumpholz - sekery, mačety, kalače

Ručně kované nářadí Krumpholz - sekery, mačety, kalače
Společnost CHLEBIŠ s.r.o. je výhradním dovozcem ručně kovaného nářadí KRUMPHOLZ, ke kterému nabízíme také kvalitní servis. V sortimentu naleznete sekery, mačety, kalače a mnohem víc.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KRUMPHOLZ kované nářadí
WEBOVÁ STRÁNKA
KRUMPHOLZ kované nářadí
eshop.krumpholz1799.cz
Adresa

Adresa

Markvartovická 1965/8
Hlučín 748 01

info@krumpholz1799.cz
+420 736 473 463


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha