Zadavatelem microsite je firma Ing. Jiří Rozkovec - stavební projekceProjektové práce ve stavebnictví, příprava projektové dokumentace, inženýring, Liberec

Profesionální projektování průmyslových staveb zajišťuje firma
Ing. Jiří Rozkovec - stavební projekce se sídlem v Liberci. Navrhneme jakoukoli stavbu a zajistíme veškerou potřebnou dokumentaci.


Veškeré projektové práce v oboru stavebnictví Vám zajistí energická společnost Ing. Jiří Rozkovec - stavební projekce z Liberce.

Navrhneme jakýkoli projekt, ať už se jedná o průmyslovou či občanskou stavbu. Provádíme veškeré činnosti související s procesem přípravy a realizace dané pozemní stavby. Vypracujeme Vám architektonickou studii a připravíme potřebnou projektovou dokumentaci pro hladký průběh stavby. Hravě si poradíme i s velmi náročnými projekty, jako jsou projekce logistických a obchodních center či administrativních budov. Pro naše klienty zajišťujeme kompletní stavební inženýring včetně odborného poradenství ve městě Liberec.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Projekce průmyslových staveb, výrobních hal, obchodních a logistických center

Projekce průmyslových staveb, výrobních hal, obchodních a logistických center

Zkušeného projektanta s bohatými zkušenostmi v oblasti průmyslových staveb naleznete u firmy Ing. Jiří Rozkovec - stavební projekce z Liberce. Projektování a inženýrská činnost na patřičné úrovni.