Zadavatelem microsite je firma Robert Kašuba - KaspoDětské povlečení, nepropustné a prodyšné prostěradla do kočárků i postýlek - prodej, výroba

Zakázkovou výrobou a prodejem dětských nepropustných a prodyšných prostěradel a kvalitního povlečení do postýlek a kočárků se zabývá firma Kaspo z Prostějova nedaleko Olomouce.Kvalitní prostěradlo je dokonalá ochrana proti zatečení tekutin do matrace. Český výrobce oblečení pro miminka a kojence, firma Kaspo se sídlem v Prostějově vyrábí a prodává dětské povlečení a nepropustné, prodyšné prostěradla do kočárků i postýlek. Dodáváme také ve větším množství pro porodnice, jesle a školky.

Dětská prostěradla a povlečení vyrábíme už od velikosti 30x50 cm. Zabýváme se také výrobou v nepropustné verzi s polyuretanovým zátěrem a antibakteriální úpravou. Toto prostěradlo je nepropustné a zároveň prodyšné a děti se na něm nepotí.

Prostěradla:
- prostěradlo do postýlky froté barevné nepropustné z PU zátěrem
- prostěradlo do postýlky froté
- prostěradlo do postýlky jersey

Vybírat si u nás můžete také dětské povlečení a peřinky do postýlky a kočárku.

Šijeme pouze z kvalitních materiálů. Navštivte naši prodejnu v Prostějově, rádi zde uvítáme zájemce o kojenecké oblečení a doplňky z Olomouce, Přerova i Kroměříže.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej zavinovaček, rychlozavinovaček, dupaček, fusaků - český výrobce ...

Prodej zavinovaček, rychlozavinovaček, dupaček, fusaků - český výrobce ...

Český výrobce kojeneckého textilu společnost Kaspo prodává zavinovačky, rychlozavinovačky, fusaky, dupačky. V naší prodejně uvítáme zájemce o kojenecký textil z Prostějova i Olomouce.