Zadavatelem microsite je firma CHICORY s.r.o.Soudní a právní překlady na míru – certifikované podle nejnáročnějších norem EU

O soudní a právní překlady textů na míru se vám postará odborná překladatelská agentura Chicory s.r.o. z Brna, která je certifikovaná podle těch nejnáročnějších norem ČR i EU.Kvalitními, odbornými překlady na míru se zabývá společnost Chicory s.r.o. z Brna.

Naši překladatelé vytváří plnohodnotné texty, které se smysluplně a přesně podobají původní verzi.

Překládáme soudní, právní a jiné texty zejména do angličtiny, němčiny a dalších 28 jazyků s garancí diskrétnosti a vysoce profesionálního přístupu.

Součástí soudních překladů je úřední ověření, přičemž sešity se zdrojovým textem jsou opatřeny o tlumočnickou doložku s kulatým razítkem.
Samozřejmostí je pro nás také ověření pravosti dokumentu jako je vidimace, legalizace či superlegalizace.

Náš personál je také připraven vám pomoci s jakýmkoliv překladem textů právního původu jako jsou rozsudky, plné a právní moci, stanovy, notářské zápisy a obchodní podmínky.

Kontaktujte nás, protože s námi budete spokojeni po všem stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Odborné a technické překlady - příruček, norem i výkresové dokumentace

Odborné a technické překlady - příruček, norem i výkresové dokumentace

Překladatelská agentura Chicory s.r.o. z Brna se vám postará o odborné a technické překlady textů. Těmi jsou příručky, normy a výkresové dokumentace z oblasti IT, strojírenství a stavebnictví.


Překlady odborných a technických textů do angličtiny, němčiny i čínštiny

Překlady odborných a technických textů do angličtiny, němčiny i čínštiny

Jsme překladatelská agentura Chicory s.r.o. z Brna zabývající se překladem technických a jiných odborných textů. Zpracování překladů je možné do 30 jazyků jako je angličtina, němčina i čínština.