Microsite byla vložena dne:10.10.2019
ID microsite: 151102, počet zhlédnutí:  3
Zadavatelem microsite je firma

Karel Kydlíček - Autoškola

Autoškola s týmem zkušených učitelů a individuálním přístupem, kondiční jízdy, Plzeňsko

Akreditované školicí středisko řidičů s kvalitním řidičským výcvikem naleznete v obci Stod, kde sídlí Karel Kydlíček – Autoškola. Připravíme Vás na možné nástrahy, jež Vás na silnici mohou potkat.

Autoškola s týmem zkušených učitelůKondiční jízdy s individuálním a trpělivým přístupem lektorů, Karel Kydlíček - AutoškolaPřezkoušení z odborné řidičské způsobilosti

Získat nové řidičské dovednosti nebo zlepšit už ty stávající Vám pomůže Akreditované školicí středisko řidičů Karel Kydlíček – Autoškola s pobočkou v obci Stod na Plzeňsku.

Disponujeme týmem zkušených učitelů, kteří zajišťují kvalitní řidičskou výuku a výcvik skupin B, BE, B96, C, CE, i T. Současně poskytujeme profesní i referentské školení řidičů včetně přezkoušení z odborné způsobilosti za účelem opětovného vrácení řidičského průkazu. S našimi kondičními jízdami, individuálním a trpělivým přístupem našich lektorů získáte potřebnou jistotu při řízení jakéhokoli vozidla. Výcvik řidičů probíhá v moderních výcvikových vozech, jež jsou maximálně bezpečné a vždy v perfektním stavu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY