Zadavatelem microsite je firma Stavebniny Černý, s.r.o.Stavební materiál, velkoobchodní a maloobchodní prodej v Ústeckém kraji, poradenství

Bohatý stavební sortiment naleznete u firmy
Stavebniny Černý, s.r.o. s provozovnou v Teplicích Řetenice. Zpracujeme cenovou kalkulaci a daný materiál dopravíme až přímo na stavbu.Barvy, laky, nářadí i obklady pro velkoobchodní i maloobchodní prodej Vám zajistí společnost Stavebniny Černý, s.r.o. sídlící v Teplicích Řetenice v Ústeckém kraji.

Na naší provozovně v Teplicích, či na e-shopu si můžete vybrat z širokého sortimentu stavebního materiálu, s jehož volbou Vám ochotně poradí náš vyškolený personál. Připravili jsme pro Vás kvalitní a vysoce odolné produkty pro nejrůznější stavební práce. Na webových stránkách naší firmy můžete zakoupit materiál pro fasádní systémy, hrubou stavbu, izolaci i potřebné ochranné pomůcky. Samozřejmostí je zpracování cenové kalkulace daného zboží, jež následně dopravíme na konkrétní stavbu. Snažíme se maximálně vyhovět přáním všech zákazníků, pro které zajišťujeme kvalifikované poradenství a včasné dodání produktů na místo určení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Materiál pro stavbu domu a zahrady – prodej v Ústeckém kraji

Materiál pro stavbu domu a zahrady – prodej v Ústeckém kraji

Stavební materiál za nejlepší cenu s nejvyšší kvalitou. Poskytování poradenství a řešení realizací vašich projektů zajišťuje společnost Stavebniny Černý, s.r.o.