Microsite byla vložena dne:09.10.2019
ID microsite: 151088, počet zhlédnutí:  17
Zadavatelem microsite je firma

Jiří Král K ARCHITEKT

Architektonická kancelář, projekce interiérů bytů, rodinných domů, občanských staveb

Zkušeného projektanta s fantazií i zajímavými nápady naleznete u firmy Jiří Král K ARCHITEKT, jež sídlí v obci Machov v okrese Náchod. Navrhneme a připravíme veškeré podklady pro stavbu Vašeho domu.

Architektonická kancelář, okres NáchodProjekce interiérů bytů, rodinných domů, občanských staveb, Jiří Král K ARCHITEKTFirma s bohatými zkušenostmi na poli urbanistických i občanských staveb

Kompletní projekční služby Vám zprostředkuje architektonická kancelář Jiří Král K ARCHITEKT z obce Machov v okresu Náchod. Zabýváme se primárně návrhy a projekty staveb pro individuální bydlení i komerční účely. Našim klientům poskytujeme konzultace v oblasti výběru pozemku pro danou stavbu, pomáháme s přípravou podkladů pro průzkumy a vypracováváme studie interiérů i celých objektů. Máme bohaté zkušenosti na poli urbanistických i občanských staveb, rodinných domů, projekcí interiérů bytů a dalších drobných architektonických projektů. V případě zájmu Vám ochotně poradíme s výběrem stavební firmy včetně zajištění technického dozoru na stavbě.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY