Microsite byla vložena dne:09.10.2019
ID microsite: 151087, počet zhlédnutí:  25
Zadavatelem microsite je firma

RECYKLBOX s. r. o.

E-shop s obalovými materiály, kartonáž, lepenky, fólie, pytle, sáčky i různých velikostí

Obalový materiál pro ochranu Vašeho zboží naleznete u firmy Recyklbox - Blanka Weisserová sídlící v obci Líně u Plzně. Vysoce odolné stretch folie i krabice pro bezpečnou dopravu Vašeho zboží.

E-shop s obalovými materiály, kartonáž, lepenkyFólie, pytle i sáčky různých velikostí, Recyklbox - Blanka WeisserováVzduchové polštářky a odolné krabice z kvalitního kartonu

Široký sortiment výplňových a obalových materiálů naleznete na e-shopu společnosti Recyklbox - Blanka Weisserová sídlící v obci Líně na Plzeňsku.

Vybrat si můžete z kartonáží, lepenek, fólií, pytlů, obálek i sáčků, jež máme v nejrůznějších rozměrech, velikostech i konstrukcích. Připraveny pro Vás máme vysoce odolné krabice z kvalitního kartonu i vzduchové polštářky pro vyplnění balení a fixaci daného produktu. Pro pevné zabalení zboží můžete využít naši balicí lepicí pásku, stretch i bublinkovou fólii, jež ochrání zboží před povětrnostními vlivy a mechanickým poškozením. Důležitou součástí našich obalů jsou i uzavíratelné ZIP sáčky, které se perfektně hodí pro přepravu drobnějších předmětů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY