Zadavatelem microsite je firma TOPSCHODY s.r.o. Odborný závod PORTASRenovace dveří, zárubní do 24 hodin - nový vzhled pro starší dveře a zárubně

Společnost TOPSCHODY s.r.o. provádí renovace dveří a zárubní. Odborný závod PORTAS Zlín zakázky realizuje do 24 hodin. Starší dveře a zárubně snadno dostanou nový vzhled.Když jsou Vaše dveře staré, s dobrým řešením přichází firma TOPSCHODY s.r.o. - odborný závod PORTAS Zlín. Provádíme renovace dveří a zárubní do 24 hodin.

Jde o řešení vhodné pro všechny starší dveře a zárubně, bez ohledu na rozměry a konstrukci jim dodáme nový moderní vzhled.
Používáme pouze prvotřídní materiály, konstrukční plochy jsou lehké, odolné proti otěru a bezúdržbové - velmi snadno se čistí.

Nechejte si u nás dveře a rámy kompletně zrenovovat, bez špíny a hluku.
Každá zakázka je jedinečná podle vašeho přání. Na výběr máme mnoho stylů i různých cenových kategorií dveří. Zpracujeme Vám tedy i několik návrhů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Systém TOPSTEP zábradlí a obklady schodů, schodišť - laminátové, ...

Systém TOPSTEP zábradlí a obklady schodů, schodišť - laminátové, ...

Společnost TOPSCHODY s.r.o. dodává v regionu Zlínský, Olomoucký kraj schodišťový systém TOPSTEP - jde o obklady schodů, lze vhodně zvolit i zábradlí. Vhodný pro novostavby i při rekonstrukci.


Nové vstupní, interiérové dveře a zárubně Porta Doors v nejvyšší kvalitě

Nové vstupní, interiérové dveře a zárubně Porta Doors v nejvyšší kvalitě

Společnost TOPSCHODY s.r.o. Zlín dodává nové vstupní i interiérové dveře a zárubně Porta Doors. Jde o produkty nejvyšší kvality. Zakázky přijímáme především v lokalitě Zlínský, Olomoucký kraj.