Microsite byla vložena dne:08.10.2019
ID microsite: 149082, počet zhlédnutí:  18
Zadavatelem microsite je firma

INKOMO CZ s.r.o.

Dodávky a montáž průmyslové vzduchotechniky a klimatizačních zařízení pro byty i kanceláře

Vzduchotechniku i klimatizaci Vám odborně namontuje společnost INKOMO CZ s.r.o. z Českých Budějovic. Profesionální vzduchotechnické jednotky pro průmyslové objekty, byty i kanceláře.

Dodávky a montáž průmyslové vzduchotechniky a klimatizačních zařízeníProgram "Zelená úsporám", návrh, montáž i poradenstvíOdborný servis a revize dodaných i stávajících zařízení, České Budějovice

Profesionální dodávku a montáž vzduchotechnických a klimatizačních zařízení Vám zprostředkuje společnost INKOMO CZ s.r.o. z Českých Budějovic.

Navrhneme a zrealizujeme veškeré vzduchotechnické a klimatizační jednotky, jež vždy upravíme pro potřeby konkrétního zákazníka. Za použití nejmodernějších technických prostředků a materiálů nainstalujeme daná zařízení do Vašeho bytu, kanceláře či pro potravinářské i průmyslové objekty. V rámci našich služeb provádíme montáže teplovzdušných i větracích systémů s využitím programu "Zelená úsporám", do něhož jsme aktivně zapojeni. Snížíme Vám náklady za energie a naši proškolení specialisté Vám zajistí plnohodnotné poradenství doplněné navíc o odborný servis a revize dodaných i stávajících zařízení.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Vzduchotechnika, klimatizace a ventilace
Maloobchod, Montáž, Opravy a servis