Microsite byla vložena dne:08.10.2019
ID microsite: 149081, počet zhlédnutí:  27

Základní škola s důrazem na komunikativní schopnosti žáků v mateřském i cizím jazyce, Stříbro

Moderně vybavenou školu se specializovanými učebnami i kvalitní výukou naleznete nedaleko Plzně, kde se nachází Základní škola Stříbro, Mánesova 485, příspěvková organizace.

Základní škola s důrazem na komunikativní schopnosti žákůRozvoj komunikativních schopnosti v mateřském i cizím jazyce, ZŠ StříbroModerní výukové metody, práce s interaktivní tabulí i výukovými programy

Základní škola Stříbro, Mánesova 485, příspěvková organizace je vzdělávací instituce nacházející se pár desítek kilometrů od okresního města Plzeň.

Škola se nalézá v historické části obce Stříbro a poskytuje základní vzdělání dětem prvního i druhého stupně. Jako základní škola klademe důraz především na rozvoj komunikativních schopností žáků, a to jak v mateřském, tak i cizím jazyce. Do výuky pravidelně zařazujeme moderní výukové metody, pracujeme s interaktivní tabulí, školními notebooky a dalšími výukovými programy. Škola je vybavena specializovanými učebnami pro výuku fyziky, chemie, výtvarné výchovy, informatiky i hudební výchovy. Součástí školy je rovněž školní pozemek, dvě zmodernizované tělocvičny a školní jídelna.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Základní škola Stříbro, devítiletá základní škola, komplexní vzdělání pro 1. a 2. stupeň

Základní škola Stříbro, devítiletá základní škola, komplexní vzdělání ...

Základní škola Stříbro, devítiletá základní škola, komplexní vzdělání pro 1. a 2. stupeň, školní jídelna, školní družina.

Základní škola Stříbro, Mánesova 485, příspěvková organizace