Zadavatelem microsite je firma ALVA Auto s.r.o.Kompletní autoservis užitkových vozů a dodávek všech značek i osobních aut

Spolehlivý autoservis zaměřující se na užitkové a dodávkové vozy všech značek, např. Fiat, Ford, Opel, Hyundai a další, dále i na osobní auta, provozuje společnost ALVA Auto ve Frýdku-Místku.Hledáte spolehlivý servis pro dodávky? Potřebujete kompletní servis pro své užitkové i osobní vozy? Pak neváhejte a obraťte se na autoservis ALVA Auto s.r.o. ve Frýdku-Místku.

Specializujeme se na servis užitkových vozů a dodávek všech značek, například na Fiat, Ford, Opel, Hyundai, Peugeot, Citroen, Mercedes a další. Dále poskytujeme servis i pro osobní auta, opět bez rozdílu typu vozu.

Postaráme se o kompletní diagnostiku vozu a o veškeré mechanické práce, zahrnující opravy a servis aut, výměnu olejů i filtrů, kontrolu a seřízení.

Ať už potřebujete cokoliv na vašem vozidle či dodávce, neváhejte a navštivte náš autoservis ve Frýdku-Místku, kde poskytujeme spolehlivou a kompletní péči.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY