Zadavatelem microsite je firma Autoservis, pneuservis a STKVýměna brzdových destiček a kotoučů, oleje v motoru včetně filtru - profesionální servis

Každé vozidlo si zaslouží profesionální servis. Odbornou výměnu brzdových destiček a kotoučů i výměnu oleje v motoru včetně filtru provádí společnost Opravny Telč.Nepodceňujte kontrolu brzd. Výměna brzdových destiček i výměna oleje se nesmí zanedbat. O vaše auto se postará profesionální autoservis Opravny Telč. Zajistíme odbornou výměnu brzdových destiček a kotoučů i výměnu oleje v motoru včetně filtru.
Servis brzdových systémů pro osobní auta - výměna brzdových destiček, třmenů, kotoučů, bubnů, brzdového vedení, kapaliny, kontrola ABS, ESP, opravy brzdových systémů.

Pravidelná výměna olejů a filtrů prodlužuje životnost motoru. Výměna oleje – motorový včetně filtru, převodový, do seřizování.

Poskytujeme kompletní servis osobních a nákladních vozidel do 3, 5t. kompletní opravy, seřizování, diagnostiku...
Svěřte své auto profesionálům. Navštivte společnost Opravny Telč na Radkovské 507 v Telči.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pneuservis – přezutí, opravy, sezónní uskladnění a prodej pneumatik

Pneuservis – přezutí, opravy, sezónní uskladnění a prodej pneumatik

Přezutí, výměnu, opravy či uskladnění a prodej pneumatik ověřených značek pro osobní i nákladní vozidla provádí v okolí Telče a Třeště pneuservis společnosti Opravny Telč.