Microsite byla vložena dne:02.10.2019
ID microsite: 148039, počet zhlédnutí:  14
Zadavatelem microsite je firma

MS BETON s.r.o.

Betonové podlahy do garáže, balkony, průmyslové prostory

Prvotřídní betonové podlahy s hladkým a kvalitním povrchem pro garáže, balkony, průmyslové prostory a jiné plochy od společnosti MS BETON s.r.o., Volary.

MS BETON s.r.o., Volary, strojně hlazené betonové podlahyMS BETON s.r.o., jižní Čechy, realizace hlazených betonových potěrůMS BETON s.r.o., Volary v jižních Čechách, provádí kvalitní betonové podlahy strojně hlazené

Stavíte či rekonstruujete dům nebo průmyslové prostory? Ušetřete čas a peníze při realizaci podlahových betonů a nechte si je udělat od společnosti MS BETON s.r.o., která sídlí v jižních Čechách ve městě Volary.
Specializujeme se na realizaci betonových podlah moderními způsoby, a to především za pomocí strojně hlazených betonových potěrů. Díky této technologii získáte ideálně rovnou a hladkou plochu na kterou snadnou položíte jakoukoliv podlahovou krytinu. Podlahu zle provést i do spádu, na balkony či garáže, do vlhkého prostředí či s podlahovým topením.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Anhydritová podlaha pro realizaci hrubých podlah v komerčních prostorech nebo v rodinných i bytových domech

Anhydritová podlaha pro realizaci hrubých podlah v komerčních ...

Samonicelační anhydritovou podlahu pro průmyslové prostory, rodinný nebo bytový dům Vám profesionálně zrealizuje společnost MS Beton s.r.o.ve vysoké kvalitě a výborné ceně.

MS BETON s.r.o.
Průmyslové betonové podlahy MS BETON s.r.o. - Volary

Průmyslové betonové podlahy MS BETON s.r.o. - Volary

Betonové podlahy pokládáme pomocí strojně hlazených betonových potěrů. Podlahy od firmy MS BETON s.r.o. Volary jsou vhodné do různých prostor jako jsou byty, garáže, balkony či průmyslové objekty. Realizací průmyslové betonové podlahy získáte hladkou a kvalitní podlahu. Betonové podlahy lze pokládat i do spádu, mají tedy uplatnění při stavbě ...

MS BETON s.r.o.