Zadavatelem microsite je firma Horňák - strojní omítání s.r.o.Strojní omítání, rychlý a moderní způsob úpravy povrchů interiérů, České Budějovice

Jádrové omítky rychle a z kvalitních materiálů zajišťuje společnost Horňák - strojní omítání s.r.o. z obce Kaliště u Lipí v okresu České Budějovice. Stejnorodá omítka za příznivou cenu.Špičkové omítky Vám zprostředkuje společnost Horňák - strojní omítání s.r.o. z obce Kaliště u Lipí v okresu České Budějovice.

Zaměřujeme se primárně na jádrové omítky CEMEX, které jsou svými vlastnostmi ideálním podkladem pod štukové a šlechtěné omítky i keramické obklady. Strojní omítání se v současnosti řadí k moderním způsobům úpravy povrchů interiérů i exteriérů, a to nejen pro svou vysokou odolnost, ale rovněž dobrou přilnavost. Kvalitně připravena směs pro omítku Vám zaručí stejnorodost omítky bez nežádoucích nerovností v rekordně rychlém čase. V rámci našich služeb poskytujeme taktéž omítání pomocí silikonové směsi, rohové omítkové profily a v neposlední řadě i zateplovací systémy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Strojní omítky, zateplení budov, dvojvrstvé štukové omítky

Strojní omítky, zateplení budov, dvojvrstvé štukové omítky

Strojní omítání a zateplování budov systémem CEMIX, vnější a vnitřní dvojvrstvé štukové a jádrové omítky rychle a kvalitně zhotovuje firma Horňák - strojní omítání s.r.o., okres České Budějovice.