Autoservis osobních a užitkových vozidel, odtah vozidel Krnov, pneuservis, příprava na STKPravidelný servis a pneuservis osobních i užitkových automobilů zajišťuje společnost Doprava, půjčovna a servis vozidel Kilhof sídlící v Krnově v Moravskoslezském kraji.

Perfektní péči Vašemu vozidlu poskytne společnost Doprava, půjčovna a servis vozidel Kilhof nacházející se v Krnově v Moravskoslezském kraji.

Pro naše zákazníky zajišťujeme autoservis osobních a užitkových vozidel počínaje diagnostikou přes pneuservis až po kompletní klempířské a karosářské práce. Postaráme se o servis vozidel před dovolenou, provedeme sezonní kontrolu celého vozidla a spolehlivě připravíme Vaše auto na následné provedení STK. S rámci našich služeb pomůžeme s odtahem Vašeho vozu a zajistíme jeho včasnou a profesionální opravu. Naše odborné znalosti můžete využít také při koupi nového auta, kdy Vám rádi poradíme a doporučíme vůz přímo pro Vás.Zadavatelem microsite je firma 

Doprava, půjčovna a servis vozidel KilhofMěsto Rovensko pod Troskami
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Specializovaný servis vozidel Fiat, Opel, Jeep, Chevrolet,  Alfa Romeo, Lancia, Iveco, Ford a Peugeot

Autocentrum u Labutě Autoservis u Brna

Specializovaný servis vozidel Fiat, Opel, Jeep, Chevrolet, Alfa Romeo, Lancia, Iveco, Ford a Peugeot

Autocentrum u Labutě ve Svitávkách provozuje autorizovaný autoservis pro vozy Opel, Fiat, Ford a Alfa Romeo. Naší specializací je také servis vozů Chevrolet, Lancia, Iveco, Jeep, Chevrolet a Peugeot.


Autorizovaný, oficiální partner Škoda Auto poskytující servis vozů

Auto Daníček

Autorizovaný, oficiální partner Škoda Auto poskytující servis vozů

Auto DANÍČEK s.r.o. Zlín je oficiální partner Škoda Auto pro servis vozů Škoda. Jako autorizovaný servis garantujeme fixní ceny servisních úkonů. Zajistíme i náhradní vůz po dobu opravy zdarma.


Rozlešťování zašlých laků a škrábanců - renovace  a oživení laku aut

JANTAR-lakovna, spol. s r.o.

Rozlešťování zašlých laků a škrábanců - renovace a oživení laku aut

Rozlešťování zašlých laků a škrábanců, renovace a oživení laku aut - kvalitně, rychle a levně od firmy JANTAR-lakovna, spol. s r.o. v Brně.


Dekarbonizace motoru - ochrana proti zadření motoru

Autoservis Dolina Miroslav Říš

Dekarbonizace motoru - ochrana proti zadření motoru

V regionu Zlín, Uherské Hradiště provádí dekarbonizace motoru Autoservis Dolina - Kudlovice. Dekarbonizace je ochrana proti zadření motoru, má vliv na zvýšení výkonu motoru a nižší spotřebu paliva.


Revize LPG, CNG systémů, autoplynu pro bezpečný provoz

HVgas - Huvar

Revize LPG, CNG systémů, autoplynu pro bezpečný provoz

Pokud hledáte spolehlivou firmu v Moravskoslezském kraji, která vám zajistí kompletní revize LPG, CNG systémů a autoplynu pro bezpečný provoz, pak neváhejte kontaktovat firmu HVgas.