Zadavatelem microsite je firma MUDr. Jan Neugebauer interní ambulanceInterní ambulantní péče - MUDr. Jan Neugebauer, Rakovník

Interní ambulance MUDr. Jan Neugebauer Rakovník, diagnóza a léčba vnitřních orgánů, vyšetření krevního tlaku, srdce, EKG a předoperační vyšetření.


Trápí Vás špatný zdravotní stav, máte problémy s tlakem, srdcem či trávícím traktem? Pokud Vás praktický lékař odešle na odborné vyšetření k internistovi, tak navštivte naši ambulanci MUDr. Jana Neugebauer, která se nachází ve městě Rakovník.
V naší specializované ordinaci vnitřního lékařství provádíme diagnózu a nechirurgickou léčbu chorob vnitřních orgánů. Realizujeme vyšetření a monitorování krevního tlaku, ergometrické vyšetření pro vyhodnocení práce srdce při zátěži a jeho možných onemocnění. Dále pak vykonáváme měření EKG, předoperační vyšetření a odběry biologického materiálu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ordinace interního lékařství v Rakovníku

Ordinace interního lékařství v Rakovníku

Interní ordinace Rakovník. Klasické i zátěžové EKG, monitoring krevního tlaku pomocí tlakového Holteru, ergonometrické vyšetření, předoperační vyšetření.