Zadavatelem microsite je firma Daer, s.r.o. agrotextilie - geotextilie e-shopAgrotextilie Agrotex - pokládka na zeminu pod mulčovací kůru

Netkaná mulčovací agrotextilie Agrotex od společnosti Daer, s.r.o. je vhodná pro pokládku na zeminu pod mulčovací kůru, zábrana k prorůstání plevele.Chcete mít okrasnou zahrádku s mulčovací kůrou? Nemáte čas na neustálé odstraňování plevele? Použijte při zřizování textilii od společnosti Daer, s.r.o., která se nachází v Praze.
Specializujeme se na internetový prodej agrotextilií Agrotex, která zabraňuje prorůstání plevele a je UV stabilní. Tento druh textilií je ideální pro pokládku na zeminu pod mulčovací kůru. Prodáváme široké spektrum mulčovacích textilií v gramážích 45, 50, 80 a 100 g/m2, šířky 0, 5 m; 1, 1 m; 1, 6 m; 2, 1 m a 3, 2 m. Můžete si vybrat i netkané textilie podle barev a to bílou, hnědou či černou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zatravňovací dlažba pro zpevnění travnatých a štěrkových ploch

Zatravňovací dlažba pro zpevnění travnatých a štěrkových ploch

Zatravňovací dlažbu pro trvalé zpevnění travnatých nebo i štěrkových ploch, cest či parkovišť s různým druhem zatížení zhotovuje společnost Daer, s.r.o., Praha.
>
>
>