Zadavatelem microsite je firma Základní škola Sokolov, Švabinského 1702Základní škola s rozšířenou výukou přírodních věd, Sokolov

Základní škola v Sokolově s rozšířenou výukou matematiky, přírodních věd, fyziky a chemie, specializované třídy od 6. ročníku, zájmové kroužky, spolupráce s Menzou.Myslíte si, že Vaše dítě vyniká v počtech, logickém myšlení či přírodních vědách? Tak mu poskytněte vzdělání, které rozvine jeho silné stránky a přihlaste jej na Základní školu v Sokolově, Švabinského 1702.
Naše škola má rozsáhlejší výuku matematiky, fyziky, chemie a přírodopisu. Studenti mohou od druhého stupně ZŠ navštěvovat třídy s rozšířenějším přírodovědným vzděláváním. Žáci mají možnost navštěvovat i zájmové kroužky, které prohloubí jejich vědomosti a zájem o daný obor.
Díky našemu zaměření máme tu možnost spolupracovat s Mensou a zapojovat se do projektu technicko-přírodovědného vzdělávání.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Základní škola Sokolov, poskytovatel toho nejkvalitnějšího vzdělání pro ...

Základní škola Sokolov, poskytovatel toho nejkvalitnějšího vzdělání pro ...

Základní škola Sokolov – to je kompletní zajištění výuky pro 1. a 2. stupeň a mnoho možností rozvoje a volnočasových aktivit pro vaše děti!