Ordinace praktické lékařky pro dospělé, léčba a prevence, Liberec

Praktická lékařka pro dospělé MUDr. Zuzana Kofferová - ZJ Praktik s.r.o. v Liberci poskytuje pacientům preventivné prohlídky, léčbu nemocí, očkování, odběry.


Čas od času snad každý onemocní a potřebuje lékařskou pomoc. Proto je velmi vhodné mít schopného praktického lékaře poblíž svého bydliště. Pokud žijete v Liberci či jeho okolí, zaregistrujte se u MUDr. Zuzany Kofferové - ZJ Praktik s.r.o.
Praktická lékařka pro dospělé poskytuje pacientům preventivní, diagnostickou a léčebnou péči akutních i chronických chorob. V moderně vybavené ordinaci na adrese Ruprechtická 548/59, zajišťujeme v rámci zdravotních prohlídek měření tlaku, hladiny cukru v krvi, CRP i krevné srážlivosti. Provádíme také odběry krve, aplikaci očkování a měření tlakovým Holtrem po dobu alespoň 24 hodin.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Moderní praktická ordinace Liberec

Moderní praktická ordinace Liberec

Profesionální služby praktické lékařky, praktická ordinace pro dospělé, preventivní prohlídky, očkování, odběry krve, vystavení zdravotního potvrzení a další služby obvodního lékaře.


Spolehlivý a důsledný doktor v oblasti všeobecného lékařství, Liberec

Spolehlivý a důsledný doktor v oblasti všeobecného lékařství, Liberec

Praktický lékař v Liberci. Prevenci, vyšetření, diagnózu, léčbu a doporučení v oblasti všeobecného praktického lékařství poskytuje každý všední den MUDr. Zuzana Kofferová.