Zadavatelem microsite je firma Daer, s.r.o. agrotextilie - geotextilie e-shopZatravňovací dlažba pro zpevnění travnatých a štěrkových ploch

Zatravňovací dlažbu pro trvalé zpevnění travnatých nebo i štěrkových ploch, cest či parkovišť s různým druhem zatížení zhotovuje společnost Daer, s.r.o., Praha.Potřebujete zpevnit zatravněné svahy, parkovací stání či příjezdové cesty? K tomu je nejlépe použít kvalitní zatravňovací dlažbu od společnosti Daer, s.r.o., která sídlí v Praze.
Specializujeme se na výrobu a prodej plastových zatravňovacích dlažeb, které jsou vhodné pro zpevnění travnatých i štěrkových ploch. Zhotovujeme dva druhy dlaždic podle typu předpokládaného zatížení. Travnice jsou snadné a rychlé na pokládku, pevné a jednoduše se upravuje tvar.
Ideální skladbou podkladu je vrstva půdy, geotextilie, štěrku, zeminy a dlaždice zasypány substrátem či kamínky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Agrotextilie Agrotex - pokládka na zeminu pod mulčovací kůru

Agrotextilie Agrotex - pokládka na zeminu pod mulčovací kůru

Netkaná mulčovací agrotextilie Agrotex od společnosti Daer, s.r.o. je vhodná pro pokládku na zeminu pod mulčovací kůru, zábrana k prorůstání plevele.


Přírodní protierozní geotextilie z juty a kokosu, Praha

Přírodní protierozní geotextilie z juty a kokosu, Praha

Geotextílie pro zabránění eroze svahů, přírodní geotextílie z kokosového a jutového vlákna, příslušenství pro uchycení jako ocelové skoby J a U tvarů dodává Daer, s.r.o., Praha.