Pogumované válce světlou, černou nebo pěnovou pryží, drážkované  pogumované válce

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Pogumované válce světlou, černou nebo pěnovou pryží, drážkované pogumované válce

Válce pogumované černou pryží, válce pogumované světlou pryží, válce drážkované, přítlačné válce pogumované pěnovou pryží jsou jednou ze stěžejních výrobních činností společnosti ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o., která se stala díky dlouholetým zkušenostem a kvalitě svých výrobků vyhledávaným dodavatelem z oblasti gumárenského průmyslu nejen na českém trhu, nýbrž i v zahraničí.

Multifunkční kotle a pánve prodej Praha - ThermaLine, ProThermeticMultifunkční vybavení do gastroprovozů, univerzální tlakové či sklopné kotle a pánve řady ThermaLine, ProThermetic prodává společnost GASTROART CZ, spol. s r.o., Praha.

Podnikáte v oblasti gastronomie? Provozujete hotel, restauraci, vývařovnu či školní jídelnu? V těchto provozech zajisté potřebujete kvalitní a multifunkční zařízení. To Vám dodá naše společnost GASTROART CZ, spol. s r.o., která sídlí v Praze.
Zaměřujeme se na dodávku profesionálních velkokuchyňských zařízení jako jsou multifunkční sklopné a tlakové pánve či kotle různých velikostí. Tato varná technika je vhodná pro dušení, vaření, opékání, smažení, napařování. Univerzální vybavení řady ThermaLine a ProThermetic se snadno ovládá a čistí, díky tlaku uchovává vitamíny v potravinách a spoří energii.

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Gastro zařízení z nerezu pro přepravu a vydávání teplých jídel

ABNER a.s. Zařízení z nerezu pro gastronomii Praha

Gastro zařízení z nerezu pro přepravu a vydávání teplých jídel

Nabízíme široký sortiment nerezových výrobků pro gastro provozy, velkokuchyně a veřejné stravování - ABNER, a.s. Praha, Moravská Třebová


Donut - automatické stroje  a suroviny na výrobu donutků, koblížků e-shop

CORNiCO Company, s.r.o.

Donut - automatické stroje a suroviny na výrobu donutků, koblížků e-shop

Milujete donutky? Pak pro vás bude jejich výroba snadná s donutkovačem od firmy CORNiCO Company - automatické stroje na výrobu lahodných koblížků si zakoupíte v našem e-shopu.


Pronájem výčepního zařízení Lindr včetně příslušenství

Pivní nebe Pivotéka Prostějov

Pronájem výčepního zařízení Lindr včetně příslušenství

Pivní nebe v Prostějově poskytuje krátkodobý i dlouhodobý pronájem výčepního zařízení Lindr. Můžete si půjčit kompletní sestavu včetně příslušenství. Servis výčepního zařízení je samozřejmostí.


La Sofia Coffee Eshop -  Váš portál do světa kvalitní kávy

Servis kávovarů Praha La Sofia Coffee - Petr Kořista

La Sofia Coffee Eshop - Váš portál do světa kvalitní kávy

La Sofia Coffee nabízí široký výběr čerstvě pražené kávy nejvyšší jakosti a profesionálních kávovarů pro milovníky kávy.


Kvalitní a spolehlivý kávovar pro domácnost, kancelář i gastro provoz - e-shop

alacaffé, s.r.o. Pronájem a servis profi kávovarů

Kvalitní a spolehlivý kávovar pro domácnost, kancelář i gastro provoz - e-shop

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivý kávovar pro domácnost, kancelář nebo gastro provoz, pak navštivte specializovaný e-shop firmy alacaffé s.r.o. z Třebíče, působící na celé Vysočině.