Zadavatelem microsite je firma Oční optika Koubová Regina, PísekMěření zraku optometristou, výběr vhodných brýlí pro děti i dospělé

S výběrem těch správných brýlí i kontaktních čoček Vám ochotně pomůže Oční optika Koubová Regina, Písek. Svěřte své oči do rukou zkušených odborníků.Služby zkušeného optika Vám zajistí Oční optika Koubová Regina, Písek – Vnitřní Město.

Jsme optometristé s bohatými zkušenostmi, jež Vám poskytnou kvalitní služby doplněné o individuální přístup. Provádíme veškeré standardní úkony počínaje vyšetřením zraku až po poradenství. Pomocí našich nejmodernějších přístrojů zjistíme, zda netrpíte nějakou zrakovou vadou a navrhneme Vám kontaktní čočky či brýlová skla přímo na míru. Ochotně Vám pomůžeme s výběrem těch správných brýlí, díky kterým nejen lépe uvidíte, ale stanou se navíc důležitou součástí Vaší celkové vizáže. Disponujeme mnoha typy kontaktních čoček včetně široké škály brýlí pro děti i dospělé. Vybrat si rovněž můžete z doplňkového sortimentu stylových obrub od známých předních značek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY