Zadavatelem microsite je firma SENZA Sport s.r.o. sportovní potřebyPůjčovna, servis lyží, lyžáky Nordica, lyže ELAN, SPORTEM na prodej

Prodejna sportovního vybavení, SENZA Sport s.r.o. Staré město u Uherského Hradiště, má připraven široký výběr lyží a lyžáky na prodej. K dispozici je Vám i naše půjčovna a provádíme servis lyží.Široké spektrum nového i bazarového lyžařského vybavení najdete na prodejně SENZA Sport s.r.o. ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Provádíme i servis lyží.

Na prodej máme nové lyže Elan, Sportem i dalších značek, lyžáky Nordica. V bazaru najdete použité zboží mnoha značek.

Naše půjčovna lyží je Vám k dispozici, pokud potřebujete krátkodobě půjčit vybavení na lyžařský kurz či zimní dovolenou na horách.
Zapůjčíme vše pro sjezdové lyžování, snowboarding i běžky.

Na prodejně se obraťte na naše vyškolené prodejce, při pořízení nového lyžařského vybavení Vám rádi poradí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Jízdní kola, elektrokola se slevou 10% - eshop, prodej

Jízdní kola, elektrokola se slevou 10% - eshop, prodej

Firma SENZA Sport provozuje eshop, kde pořídíte vybrané modely kol se slevou. Na prodej jsou elektrokola, jízdní kola silniční, trekingová, horská i dětská. Prodejna Staré Město u Uherského Hradiště.


Prodej, profesionální servis jízdních kol, elektrokol - příprava na cyklosezónu

Prodej, profesionální servis jízdních kol, elektrokol - příprava na cyklosezónu

Společnost SENZA Sport s.r.o. je prodejce a servis jízdních kol a elektrokol pro region Uherské Hradiště, provozovna je ve Starém Městě. Nechejte si udělat servis před sezónou, nebo vyberte nové kolo.
>
>