Zadavatelem microsite je firma Město BřeclavNovogotický Kostel Navštívení Panny Marie, zajímavý architektonický klenot města Břeclav

Novogotický farní chrám, vinařské stezky a mnohem víc nabízí návštěvníkům město Břeclav v Jihomoravském kraji. V našem městě zažijete tu pravou jižní Moravu se vším, co k ní patří.Město Břeclav je malebné městečko v Jihomoravském kraji vzdálené pouze pár desítek kilometrů od Brna se strategickou polohou u hranic s Rakouskem i Slovenskem.

Jedná se o významné místo, jehož historie sahá až do 11. století, kdy byl na zdejší vyvýšenině vybudován hrad Břeclav. Za návštěvu rozhodně stojí řada místních památek, především Novogotický Kostel Navštívení Panny Marie, jenž patří k pozoruhodným architektonickým klenotům města Břeclav. Milovníci sportu mohou navštívit jeden ze zápasu břeclavského hokejového či fotbalového klubu, nebo sednout na kolo a projet si okolní vinné cyklostezky. Město také každoročně pořádá "Břeclavské svatováclavské slavnosti", dále různé koncerty, divadelní představení a nechybí ani tradiční hody. V blízkosti města se rozprostírá Lednicko-valtický areál, který je svou nezapomenutelnou architekturou a kulturou zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Navštivte Břeclav, město s mnoha pamětihodnostmi, zámkem s vyhlídkovou věží, synagogou, muzeem

Navštivte Břeclav, město s mnoha pamětihodnostmi, zámkem s vyhlídkovou věží, synagogou, muzeem

Poznejte jižní Moravu v její plné kráse a vydejte se do Břeclavi, města, jehož nedílnou součástí jsou nejen cyklostezky, památky UNESCO a víno, ale především spousta tradičních folklórních akcí.


Břeclav, turistická a rekreační oblast, cyklostezky, kultura a dobré víno

Břeclav, turistická a rekreační oblast, cyklostezky, kultura a dobré víno

Město Břeclav, turistická a rekreační oblast jižní Moravy, cyklostezky, historické památky, zámek, přírodní zajímavosti, kultura, folklor a dobré víno.