Zadavatelem microsite je firma Ivana ZálešákováŘešení tíživé situace v rámci oddlužení formou nového zákonu o osobním bankrotu

Zpracováním kompletního návrhu v rámci insolvence se zabývá Mgr. Ing. Ivana Zálešáková. Ta poskytuje poradenství při oddlužení na základě nového zákonu o osobním bankrotu klientům z Brna a Bruntálu.Hledáte-li profesionála v oblasti poradenství při tíživé životní situaci, bude pro vás nejlepším řešením firma paní Mgr. Ing. Ivany Zálešákové, jež své služby poskytuje pro klienty z Brna i Bruntálu. Se vším vám mileráda pomůže s lidských a chápavým přístupem.

Naši doménou je kromě vedení insolvenčního řízení a návrhu na oddlužení, také poradenství při vyhlášení osobního bankrotu stanoveného novým zákonem.

Na vyhlášení osobního bankrotu má nárok ten, kdo je schopen splácet určitou částku měsíčně.
Vyhovujete-li podmínkách tomuto vyhlášení, dostanete na výběr ze dvou variant splácení:

- rychlejší – spočívá ve splacení 60% závazku během tří let
- klasická – kde se předpokládá splacení 30% závazků během pěti let, přičemž o finálním oddlužení na konci období rozhodne soud.

Neváhejte a zavolejte, se vším rádi poradíme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Profesionální zpracování návrhu pro oddlužení a osobní bankrot

Profesionální zpracování návrhu pro oddlužení a osobní bankrot

O profesionální zpracování návrhu pro oddlužení či osobní bankrot se vám postará firma paní Mgr. Ing. Ivany Zálešákové, jež své služby poskytuje pro širokou klientelu z okolí Bruntálu i Brna.


Exekuce, poradenství - pomoc s exekucemi

Exekuce, poradenství - pomoc s exekucemi

Odborné poradenství v oblasti oddlužení, zpracování návrhů na povolení oddlužení a vyhlášení osobního bankrotu poskytuje Ivana Zálešáková.