Zadavatelem microsite je firma Stop Problém, s.r.o. Ploché střechy PrahaKlempířské práce, montáž svodů, okapů, oplechování komínů, Praha

Klempířské práce, instalace klempířských prvků jako okopů, svodů, úžlabí, oplechování komínů, střešních oken realizuje společnost Stop Problém, s.r.o., Praha.Realizujete výstavbu či rekonstrukci střechy? K funkčnímu dokončení je zapotřebí mít správně zhotovené klempířské práce. Ty pro Vás udělá naše společnost Stop Problém, s.r.o., která sídlí v Praze.
Zaměřujeme se na klempířskou činnost, a to především na montáž okapů, svodů, parapetů, úžlabí a ventilací. Dále zajišťujeme oplechování komínů, štítů, atik, zdí, soklů, střešních oken a výlezů.
Klempířské prvky instalujeme na domy, balkony, pergoly, altány, přístřešky i zahradní domky. Zákazníkům nabízíme poradenství ve výběru použitých materiálů. Můžete si vybrat např. Cu, Al, Zn, poplastovaný plech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rekonstrukce nadstřešních částí odvětrání budov Praha – pro dlouhou životnost bez poškození

Rekonstrukce nadstřešních částí odvětrání budov Praha – pro dlouhou životnost bez poškození

Nezanedbávejte stav budov v místech, jako jsou nadstřešní části odvětrání. O jejich kompletní rekonstrukci se postará společnost STOP PROBLÉM s.r.o. z Prahy.


Ploché střechy, opravy, rekonstrukce, izolace střech, Praha

Ploché střechy, opravy, rekonstrukce, izolace střech, Praha

Dlouholeté zkušenosti v oblasti rekonstrukce a realizace plochých střech má společnost STOP PROBLÉM s.r.o. z Prahy. Provádíme i zateplení a izolace střech a také klempířské práce.