Zadavatelem microsite je firma TROCHMONT stavby s.r.o.Stavební firma, komplexní práce od vybudování základů po kolaudaci stavby, výstavba domů

Demoliční a bourací práce menších i větších objektů Vám zajistí společnost TROCHMONT stavby s.r.o. z Prahy 2. Pomocí moderní techniky Vám vykopeme základy a provedeme potřebné terénní úpravy.Rodinný dům dle Vašich představ Vám postaví energická stavební firma TROCHMONT stavby s.r.o. z Prahy 2.

Postaráme se o kompletní stavební a zednické práce od vybudování základů až po kolaudaci dané stavby. Zajistíme veškeré demoliční a bourací práce, ať už se jedná o dům, garáž, stodolu či menší objekt. Současně Vám rychle a spolehlivě odvezeme suť a přivezeme potřebný stavební materiál. Disponujeme moderním vozovým parkem s těžkou technikou, jež si poradí i ve velmi náročném terénu. Veškeré práce provádí naši vysoce kvalifikovaní pracovníci, kteří se aktivně podílí na hladkém průběhu stavby. Garantujeme Vám kvalitní stavební práce včetně rekonstrukcí, výstavby domů na klíč i jiných terénních úprav a činností.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY