Zadavatelem microsite je firma Michaela Frýbová - Technická pryžLisovaná technická pryž pro automobilový průmysl i vodoinstalatéry, zakázková výroba

Lisované pryžové díly pro tuzemské vozy i jako vodoinstalační materiál navrhne a vyrobí firma Michaela Frýbová - Technická pryž z obce Provodov – Šonov. Technická pryž jako těsnění, tlumení i zátky.Lisovanou technickou pryž s výbornými těsnícími vlastnostmi Vám vyrobí firma Michaela Frýbová - Technická pryž z obce Provodov – Šonov na Náchodsku.

Navrhujeme a vyrábíme technickou pryž pro nejrůznější odvětví od automobilového průmyslu až po vodoinstalační materiál. Navrhneme a vyrobíme Vám lisované pryžové díly přímo na zakázku dle Vašich potřeb. Zhotovíme Vám technickou pryž pro tuzemské vozy, a to s minimálními rozměry jako zátky otvorů, olejová těsnění či závěsy výfuku. Současně Vám vyrobíme redukce, manžety a jiná tvarová těsnění tak, aby přesně splňovala potřebné parametry. V rámci našich služeb provádíme malo a velkosériovou výrobu na klasických elektricky vytápěných lisech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY