Microsite byla vložena dne:04.09.2019
ID microsite: 145780, počet zhlédnutí:  16

Střední odborné učiliště s domovem mládeže, rozmanité obory, Soběslav

Střední odborné učiliště s domovem mládeže, tříleté učební obory i pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami zajišťuje Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav.

Střední škola řemeslná, Soběslav, tříleté učební obory, opravář zemědělských strojů, instalatér, elektrikářStřední odborné učiliště s domovem mládeže, obory pro studenty se SVP, cukrář, zedník, strojníkStřední škola řemeslná, Soběslav, učební obory, kadeřník, zahradník, umělecký kovář

Zvažujete kam jít dále studovat po ukončení základní školy? V dnešní době již nestačí devět let základní školy. Proto je vhodné si vybrat školu a obor ve kterém se posléze uplatníte na trhu práce. Tak neváhejte a přihlaste se na Střední školu řemeslnou, Soběslav. Střední odborné učiliště s domovem mládeže nabízí tříleté studium zakončené závěrečnou zkouškou a udělením výučního listu. Můžete si vybrat z rozmanité škály oborů jako Strojní mechanik, Obráběč kovů, Elektrikář, Instalatér, Umělecký kovář, Kadeřník, Masér a jiné. Otevíráme i obory pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami se zaměřením jako zedník, truhlář, strojník, cukrář. Studenti absolvují teoretickou výuku a praxi v moderně vybavených odborných dílnách, učebnách školy či na externích pracovištích.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY